Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2950
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyszanka potrzebuje pomocy

Sobota, 10 kwietnia 2021, 9:56
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzyszanka potrzebuje pomocy
Fot. użyczone
33–letnia Paulina Boryczka z Wałbrzycha cierpi na endometriozę, chorobę Leśniowskiego–Crohna. Zbieramy na laparoskopowe leczenie endometriozy.

Walka z jedną chorobą bywa niezmiernie trudna, ja zmagam się aż z dwoma. Endometrioza i nieuleczalna choroba autoimmunologiczna Leśniowskiego-Crohna sprawiają, że każdego dnia czuję się coraz gorzej. Mimo że jestem leczona sterydami oraz lekami przeciwzapalnymi stan zapalny w moim organizmie cały czas się utrzymuje. Od trzech lat objawy moich chorób nałożyły się na siebie w sposób uniemożliwiający mi normalne funkcjonowanie. Schudłam 10 kilogramów, problemy z jelitami sprawiły, że mogłam pić jedynie wodę, coraz częściej odwiedzałam SOR. Szukałam ratunku, odbyłam liczne wizyty lekarskie, a także badania.

Endometrioza i ból zabiera mi siłę do życia oraz możliwość bycia z rodziną. Mam dwoje małych dzieci, dla których wciąż chcę być sprawną, dobrze czującą się mamą. Mimo wielu trudności i problemów zawsze radziłam sobie sama, ale sytuacja, w której się obecnie znajduję, zmusiła mnie, by prosić Was o pomoc. Muszę przejść laparoskopowe leczenie endometriozy, którego koszt jest dla mnie zbyt duży. Wierzę, że z Twoją pomocą zapomnę o życiu przepełnionym bólem...

Paulina

https://www.siepomaga.pl/paulina-boryczka

Link do grupy z licytacjami: fb.com/groups/463000105114197

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
7
54%
Smuci
4
31%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group