Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2306
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską i Targi Zdrowia i Urody

Piątek, 10 lutego 2017, 13:24
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:26
Autor: red
Wałbrzych: Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską i Targi Zdrowia i Urody
Fot. organizatorzy
Ewa Chodakowska po raz pierwszy w Wałbrzychu! Już jutro, 11 lutego podczas Walentynkowego Maratonu Fitness wspólnie z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce, w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua–Zdrój, ćwiczyć będzie prawie 400 osób!

Maraton Fit połączony jest z Targami Zdrowia i Urody. To idealna okazja, aby sprawdzić swoją formę i poszerzyć wiedze na temat zdrowego sposobu odżywiania się.

Podczas wydarzenia będzie można oddać krew w mobilnym punkcie poboru. Krew oddać może zdrowa, pełnoletni, osoba która waży więcej niż 50 kg.
– Zapraszamy do nas z dowodem osobistym, po lekkostrawnym śniadaniu. Przed oddaniem krwi należy wypić więcej płynów niż zwykle – tłumaczy Natalia Kozdrowiecka, Specjalista ds. Promocji Krwiodawstwa w RCKiK w Wałbrzychu. – Krew jest bezcenna, nie da się jej kupić w żadnym sklepie, dlatego tak ważni są Honorowi Dawcy Krwi. Dorosły człowiek ma w sobie 5-6 litrów krwi, a jednorazowo oddaje się 450 ml. Jedno oddanie krwi może uratować aż 3 życia! – podkreśla.

Każdy kto w tym dniu odda krew, oprócz standardowego ekwiwalentu żywnościowego o równowartości 4500 kcal, otrzyma również bezpłatny bilet wstępu na basen w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ!

Targi rozpoczynają się o 10:00, a ich oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie zdrowy styl życia. Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z konsultacji dietetycznych, analiz składu ciała, zapoznać się z bogatą ofertą usług z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, ginekologii, endokrynologii, dermatologii, laryngologii, diagnostyki obrazowej USG. Promowane będą usługi kosmetyczne, fryzjerskie, stylizacja paznokci, masaż, zabiegi medycyny estetycznej, osteopatia. Swój ofertę zaprezentuje także największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. Na stoiskach będzie można kupić naturalne kosmetyki i suplementy, a nawet miody pszczele, regionalne oraz wysokogatunkowe wina i piwa.

Walentynkowy Maraton z Ewą Chodakowską rozpocznie się o 16:00.

Na czterogodzinnym maratonie będzie można wziąć udział w zajęciach z różnych dyscyplin fitnessu - m.in. Zumby, Treningu Metabolicznego, Body Crossu, Beauty Stretchingu oraz Dance Flooru. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez najlepszych trenerów z naszego regionu:
16.00 - Zumby Monika Szpilarewicz,
17.00 - Trening Metaboliczny Dorota Krajewska
17.30 - Body Cross Roksana Ślósarczyk
18.30 - Trening z Ewą Chodakowską - autorski, spektakularny trening, zakończony spotkaniem z fanami i wspólnym zdjęciem.
19.25 - Beauty Stretching Mariola Migdał
19.50 - Dance Floor Kasia Dusza

Na uczestników czekają bezpłatne pakiety powitalne z upominkami od sponsorów, m.in. zestaw kosmetyków od Laboratorium Kosmetycznego JOANNA oraz marki VIANEK, a także woda NAŁĘCZOWIANKA oraz próbki kosmetyków. Na zakończenie maratonu odbędzie się konkurs z nagrodami.

Organizatorem wydarzenia „Kochaj Fit! Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską. Targi Zdrowia i Urody” jest Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu, wspierane przez FRW Media Group, spółkę działającą jako Instytucja Otoczenia Biznesu. Połączone siły dwóch doświadczonych partnerów pozwoliły na przygotowanie imprezy, jakiej w regionie jeszcze nie było!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group