Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 5334
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Warsztaty kuglarskie

Niedziela, 29 sierpnia 2021, 10:20
Aktualizacja: 10:21
Autor: JAZ
Wałbrzych: Warsztaty kuglarskie
Fot. JAZ
Tegoroczny Dolnośląski Festiwal Ognia kończył się dwoma wydarzeniami. Oprócz pokazów grup artystycznych, odbyły się warsztaty kuglarskie dla artystów i mieszkańców z Dolnego Śląska.

Wzięli w nich udział zarówno dzieci jak i dorośli. Zajęcia prowadzili wielokrotnie nagradzani w konkursach członkowie grupy Azislight, która zajmowała m.in. I miejsce na festiwalu FROG – Gdynia, I miejsce na festiwalu Fireproof w Kutnie, I miejsce na konkursie Ognień Wschodu – Lumo Bjalitoko, I miejsce na festiwalu Fire&Drums Gliwice oraz I miejsce na festiwalu OFCA. Warsztaty otwarte poprowadzili natomiast Małgorzata Rosa Malicka i Sebastian Dotyk Malicki. Podczas zabawy uczestnicy warsztatów mogli zapoznać się z podstawami żonglerki, manipulacją kijami oraz poi. Prowadzący prezentowali techniki za pomocą, których można zdobyć podstawowe umiejętności kuglarskie, rozwijające refleks, koordynację ruchową.

W warsztatach dla kuglarzy uczestnicy pod okiem Sebastiana Dotyk Malickiego poznali co to jest contact staff oraz juggling staff. Warsztaty contact staff dla osób chcących zacząć oraz średniozaawansowanych, szukających nowych trików. Małgorzata Rosa Malicka, specjalizująca się w manipulacjach wachlarzami, pokazała nowe elementy pracy dla osób już średnio zaawansowanych, chcących nauczyć się nowych technik oraz trików.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group