Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3273
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno Zdrój: Warsztaty profilaktyki zdrowotnej dla kobiet

Wtorek, 19 sierpnia 2014, 9:32
Aktualizacja: 11:23
Autor: red
REGION, Szczawno Zdrój: Warsztaty profilaktyki zdrowotnej dla kobiet
Fot. red
Już 20 sierpnia Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia „Pro–Femina” zorganizuje warsztaty profilaktyki zdrowotnej, podczas których mieszkanki Szczawna–Zdroju i okolic będą mogły dowiedzieć się, jak zapobiegać rakowi piersi.

Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia „Pro-Femina” zajmuje się szeroką profilaktyką chorób nowotworowych oraz propagowaniem wiedzy prozdrowotnej wśród kobiet w każdym wieku. Przedstawiciele organizacji czekać będą na chętne mieszkanki Szczawna-Zdrój w najbliższą środę, 20 sierpnia w godzinach 16:00-20-00 w Pasażu Tesco przy ulicy Łączyńskiego 44. W ramach spotkania przewidziano m.in. naukę samobadania na fantomach oraz ankietę na sprawdzającą wiedzę prozdrowotną. Spośród prawidłowo wykonanych ankiet, zostaną wybrane osoby, które będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania USG.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Szczawna-Zdroju i objętego patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Łączyńskiego 44 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group