Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3515
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Warsztaty teatralne dla dzieci i seniorów!

Sobota, 14 października 2017, 6:33
Autor: red
Wałbrzych: Warsztaty teatralne dla dzieci i seniorów!
Fot. red
W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu rusza nowy projekt edukacyjny pn. PO–DZIELMY SIĘ… WARSZATY TEATRALNE DLA DZIECI I SENIORÓW. Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 7 – 9 lat oraz seniorów 60+.

PO-DZIELMY SIĘ… to warsztaty teatralne, dotyczące różnic w postrzeganiu rzeczywistości przez dzieci i seniorów. Praca warsztatowa koncentrować się będzie na tym, co łączy nasze pokolenia. Ważnym elementem warsztatów będzie wskazanie tego, co w nas wszystkich jest najlepsze a czym można się podzielić z drugim człowiekiem, jak sprawiać innym radość. Dodatkowo młodzi warsztatowicze uświadomią sobie jak wiedza i doświadczenie seniorów może inspirować do poznawania otaczającego świata.

Warsztaty będą odbywać się w dwóch odrębnych grupach wiekowych: dzieci i seniorów. W ramach zajęć wszyscy adepci oprócz pracy z profesjonalnymi aktorami będą mieli możliwość przyjrzeć się jak powstaje scenografia do ich spektaklu, jak również uczestniczyć w tworzeniu muzyki.

Warsztaty mają charakter cyklicznych spotkań, odbywających się w każdy wtorek i piątek w okresie od końca października do grudnia.
Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 24 października o godzinie 16:00 na Małej Scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu .

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy: tel. 533 300 423 lub k.sobolewska@teatrlalek.walbrzych.pl.

Warsztaty PO-DZIELMY SIĘ… zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja Kulturalna oraz Gminy Wałbrzych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group