Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5443
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Warsztaty wokalne

Sobota, 5 lutego 2022, 9:58
Autor: red
Wałbrzych: Warsztaty wokalne
Fot. WOK Wałbrzych
Lubicie śpiewać i chcecie doskonalić swoje umiejętności? Wykorzystujecie głos w pracy i chcecie poprawić swoje umiejętności? To ta propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury jest właśnie dla Was! Zapraszamy na zajęcia wokalne, które poprowadzi niesamowita i rozśpiewana Maja Karteczka. To pod skrzydłami wokalistki, pedagog i uczestniczki wielu konferencji i warsztatów wokalnych nauczycie się śpiewać.

To propozycja zajęć indywidualnych, lekcji śpiewu czy emisji głosu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Jest wiele powodów, dla których warto na takie zajęcia się zapisać. Choćby to, że po prostu lubicie śpiewać i chcecie doskonalić swoje umiejętności. Jeżeli pracujecie głosem, jesteście mówcami czy nauczycielami, i czujecie dyskomfort w gardle, i chcielibyście się go pozbyć, to też jest dobry powód. A być może chcecie ukochanej czy ukochanemu zaśpiewać piosenkę, to są świetne powody, żeby przyjść na moje zajęcia – mówi Maja Karteczka.

Zajęcia skierowane są zarówno do osób, które mają doświadczenie wokalne, jak i do tych, którzy zaczynają przygodę ze śpiewem.

Maja Karteczka to charyzmatyczna wokalistka, która występowała na scenie między innymi z Mietkiem Szcześniakiem, Kubą Badachem, Natalią Niemien, Kolah oraz Michałem Rasskiem. Jest także jurorem w konkursie „Wałbrzych ma talent”. Przez kilka lat prowadziła bluesowy jam session w wałbrzyskim klubie Apropos. Obecnie pracuje nad własnym materiałem na płytę.

Zajęcza indywidualne to koszt 70 złotych. Karnet miesięczny na zajęcia indywidualne to koszt 60 złotych za jedno spotkanie razy liczba zajęć w danym miesiącu. Zajęcia prowadzone będą zarówno w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni, jak i na Piaskowej Górze.

ZAPISY -> https://forms.gle/jaGJhJDc972mTisx6

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
2
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group