Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ważne dla kierowców

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 27 lutego 2010, 13:34
Aktualizacja: 13:36
Autor: PAW
W Wałbrzychu już po raz realizowana jest kampania „Ekologicznie i bezpiecznie” połączona z konkursem „Bezpieczny kierowca”. Natomiast z okazji Dnia Kobiet Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego przygotowała szkolenie dla pań.

Kampania „Szukamy bezpiecznego kierowcy 2010” ma na celu podnosić stale świadomość kierowców i poprawiać bezpieczeństwo na naszych drogach. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większą popularnością i bierze w niej udział coraz więcej ludzi. Projekt realizuje Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego razem z fabryką Toyota Motor Manufacturing Poland.

Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego wpadła na pomysł, by konkurs „Bezpieczny kierowca” prowadzić jednocześnie z kampanią „Ekologicznie i Bezpiecznie”. Polega to na bezpłatnych szkoleniach, które kończą się kursem. Jak wynika ze statystyk, co roku około 200 osób zostaje przeszkolonych na temat bezpieczeństwa na drogach.

W tym roku akcja ruszyła po raz piąty. Organizatorzy chcą położyć szczególny nacisk na tzw. ekojazdę. Właśnie dlatego do Wałbrzycha ma zostać sprowadzony symulator ekologicznej jazdy, który zostanie oddany do użytku dla wałbrzyszan w jednym z hipermarketów.

Więcej informacji na temat przedsięwzięcia na stronie: www.bezpieczny-kierowca.pl

Tymczasem zbliżający się szybkimi krokami Dzień Kobiet nasunął pomysł Akademii Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, by w niedzielę 7 marca na parkingu pod fabryką Toyoty, zorganizować specjalny kurs przeznaczony dla pań. Podczas tego spotkania kobiety za kierownicą będą doskonalić technikę jazdy pod czujnym okiem specjalistów. Panie będą miały okazję spróbować swoich umiejętności w sytuacjach ekstremalnych, jak jazda w poślizgach, czy jazda slalomem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group