Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5634
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ważne dla korzystających z basenu w Aqua Zdroju

Wtorek, 8 stycznia 2019, 7:39
Autor: red
Wałbrzych: Ważne dla korzystających z basenu w Aqua Zdroju
Fot. organizatorzy
Informujemy, że w związku z organizacją zawodów III Szkolnej Ligi Pływackiej, basen sportowy w Parku Wodnym Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu w piątek 11 stycznia 2019 roku w godz. 9:00 – 15:00 będzie wyłączony z użytkowania dla klientów. Pozostałe części Parku Wodnego, w tym basen rekreacyjny będą funkcjonowały bez zmian.

Uwaga z powodu awarii na krytej pływalni przy Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu pierwsza edycja III Szkolnej Ligi Pływackiej 11.01.2019 roku odbędzie się na basenie sportowym w Centrum Aqua Zdrój.

Rozpoczynamy zmagania w ramach Szkolnej Ligi Pływackiej. Wydarzenie będzie podzielone na dwie edycje. W pierwszym etapie 11 stycznia uczniowie szkół Aglomeracji Wałbrzyskiej w różnych kategoriach wiekowych będą rywalizować na dystansach 50 i 100 m stylem dowolnym i klasycznym. A w marcu planowane są zawody w stylu grzbietowym i motylkowym. Pierwsza edycja odbędzie się w Parku Wodnym Centrum Aqua Zdrój, a druga na basenie przy Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu. Celem przedsięwzięcia organizowanego przez Centrum AQUA ZDRÓJ, Uczniowski Klub Sportowy „Szafir”, Zespół Szkół Nr 4 oraz Szkolny Związek Sportowy jest popularyzacja pływania wśród dzieci, jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych. Spośród wszystkich uczestników będą wyłaniane talenty, a najlepsi zostaną nagrodzeni. Wydarzenie patronatem honorowym objęła Przewodnicząca Rady Miasta dr Maria Romańska.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
3
30%
Smuci
4
40%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group