Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3889
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wesołe ferie w OSK

Wtorek, 22 lutego 2011, 6:16
Aktualizacja: 6:17
Autor: PAW
Wałbrzych: Wesołe ferie w OSK
Fot. OSK Wałbrzych
Warsztaty teatralne i animacyjne, zajęcia plastyczne i komputerowe, rozgrywki i turnieje sportowe, rywalizacje sprawnościowe, gry i zabawy świetlicowe. To tylko wybrane zajęcia, w których uczestniczą dzieci podczas pobytu w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym w czasie ferii zimowych.

Program wzbogacony jest o edukacyjne prelekcje i spotkania z przedstawicielami Straży Miejskiej i Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Dla chętnych zorganizowano konkurs plastyczny zatytułowany „Moja rodzina". Wystawa prac prezentowana będzie w pasażu Tesco na specjalnie zaaranżowanej wystawie. Również w tym roku dzieci będą uczestniczyły w wycieczce do pobliskiego Książańskiego Parku Krajobrazowego, w którym przewidziano obserwację zwierząt. Nie zabraknie zajęć kulinarnych, podczas których dzieci pod opieką gastronomów zaprezentują swoje umiejętności kulinarne. Wykonane słodkie łakocie będą formą poczęstunku przewidzianego na zakończenie ferii. Wówczas uczestnicy warsztatów teatralnych zaprezentują się na scenie, a dla wszystkich zaplanowany jest karnawałowy bal przebierańców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group