Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3235
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wiadukt w rozbiórce

Sobota, 1 października 2022, 11:27
Aktualizacja: 11:33
Autor: red
Wałbrzych: Wiadukt w rozbiórce
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Trwa rozbiórka wiaduktu na wałbrzyskich serpentynach.

Trwa generalny remont ulic 1 maja i Zachodniej w Wałbrzychu. Rozbierany jest wiadukt na serpentynach. Mieszkańcy wyrażają zróżnicowane opinie.

- Wreszcie widać efekty prac, Widać ludzi na placu budowy - pisze pan Jan. - Teraz tylko żeby pogoda dopisywała to może będzie spokojna zima. - Niech ten wiadukt rozbiorą jak najszybciej, bo wszystkie auta jeżdżące przez Krakowskie Osiedle i później ulicę Karkonoską to zbyt wiele dla nas mieszkańców Karkonoskiej - dodaje pani Lucyna. - Kolejna fuszerka się szykuje na Sobięcinie jak widzę zaangażowanie - ocenia sytuację pan Bogdan.
- Znika właśnie jeden ze stałych elementów infrastruktury Wałbrzycha - komentuje prezydent Roman Szełemej. - Trwają prace ziemne, wycinki, które są koniecznością. Mieszkańcy mają już dosyć tego remontu, ale proszę ich o cierpliwość i wyrozumiałość. Prace przyspieszyły. Położono kilkaset metrów masy bitumicznej. Kolejne odcinki będą robione w następnych tygodniach. Kładzione są krawężniki. Do zrobienia zostało jeszcze wiele, ale postępy prac są widoczne. To będzie szeroka, trójpasmowa jezdnia.

Twoja reakcja na artykuł?

8
29%
Cieszy
7
25%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
7%
Smuci
2
7%
Złości
8
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group