Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 1736
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wielkanoc w RWS Biały Kamień

Poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 8:56
Aktualizacja: 9:01
Autor: Sven
Wałbrzych: Wielkanoc w RWS Biały Kamień
Fot. RWS Biały Kamień
Spotkania przy świątecznym stole to już wieloletnia tradycja w dzielnicy Biały Kamień. Organizuje je miejscowa Rada Wspólnoty Samorządowej.

W przeddzień Wielkanocy, przy tradycyjnie zastawionym stole zasiadło 68 osób. Wśród mieszkańców był także ksiądz z miejscowej parafii, przedstawiciele Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej i wałbrzyskiego PCK, który często wspiera imprezy organizowane przez RWS Biały Kamień.

- Śniadania wielkanocne organizujemy od wielu lat. Staramy się zadbać o każdy szczegół, aby spotkania miały tradycyjny charakter. Na szczęście na moja prośbę otwierają się serca sponsorów, dzięki którym możliwe jest organizowanie takich spotkań, ale także wielu innych imprez. Nieoceniona jest także pomoc członków RWS, którzy zawsze znajdują czas. Za pomoc w przygotowaniu tegorocznego spotkania dziękuję szczególnie Cornelii Dylong, Władysławie Prusinowskiej, Marcinowi Nowakowi, Władysławowi Skowrońskiemu, Leszkowi Pawłowskiemu, Jolancie Głogowskiej i Beacie Ząbek – zakończył radny Ryszard Nowak.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group