• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Godz. 15:42
  • Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny
  • Czytających: 3250
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Wielkanocne zwierzątka” nagrodzone

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 1 kwietnia 2012, 9:48
Aktualizacja: 9:51
Autor: Sven
Fot. użyczone
Rozstrzygnięty została IX edycja powiatowego konkursu plastycznego „Wielkanocne zwierzątko”.

Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na konkurs napłynęło 229 prac plastycznych z 11 placówek oświatowych . 25 prac plastycznych zostało odrzuconych z powodu nie spełnienia wymogów regulaminowych. W konkursie wzięły udział prawie wszystkie szkoły podstawowe z Wałbrzycha (PSP nr 2, PSP nr 5, PSP nr12, PSP nr 15, PSP nr 21, PSP nr 23, PSP nr 26 z OI, PSP nr 28, PSP nr 37, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2) oraz Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju.

Finał konkursu oraz pokonkursowa wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac odbyła się 29 marca 2012 roku o godzinie 12.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Białym Kamieniu.Jury w składzie: Barbara Malinowska–artysta malarz oraz Takis Makandasis–artysta malarz przyznało 13 nagród oraz 14 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych: I kategoria – klasy 0, II kategoria – klasy I, III kategoria – klasy II, IV kategoria – klasy III.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I miejsca:

1.Krystian Kacprzak kl. „0”, Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska
2.Maja Pacelt kl. I, Publiczna szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
3.Michalina Pastuszeńko kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
4.Zofia Brzozowiec kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

II miejsca:

1.Bartosz Międzybrocki kl. „0”, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
2.Martyna Kuźma kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
3.Martyna Klotz kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu; op. Dorota Ludwikowska
4.Dawid Rudzki kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
5.Julia Krajewska kl. III, Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska

III miejsca:

1.Jagoda Klecha kl. „0', Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska
2.Weronika Wochmann kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21. im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
3.Natalia Kacprzyk kl. II, Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska
4.Martyna Jazy kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka

Wyróżnienia:

1.Amelia Tomczyk kl. „0”, Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska
2.Melania Rajca kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
3.Oliwia Gajewczyk kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
4.Julia Bitna – Szlachto kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
5.Bartosz Grabowski kl. II, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 w Wałbrzychu; op. Iwona Cywińska
6.Julia Bochat kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
7.Maksymilian Tomaszewski kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Stanisława Staszica w Wałbrzychu; op. Joanna Zachariasz
8.Wiktoria Janicka kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wałbrzychu, op. Dorota Gasz
9.Henryk Szuliński kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk
10.Aleksandra Dogońska kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek
11.Marcin Walenda kl. III, Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju; op. Bogumiła Stęszewska
12.Karolina Kubik kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
13.Adrian Domagała kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu; op. Elżbieta Motylińska
14.Alicja Rudzik kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji powiatowego konkursu plastycznego „WIELKANOCNE ZWIERZĄTKO” za rok.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Halina Krajewska, Magdalena Mikołajczak, Danuta Międzybrocka.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~krajanka21@wp.pl 1-04-2012 12:26
Gratulacje dla wszystkich laureatów oraz dla organizatorów konkursu plastycznego:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group