Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 2537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wielki powrót Wałbrzyskiej Szkoły Talentów na Piaskową Górę

Sobota, 18 marca 2017, 12:39
Autor: red
Wałbrzych: Wielki powrót Wałbrzyskiej Szkoły Talentów na Piaskową Górę
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury na Piaskowej Górze po dwóch latach przestawiania ścian, odświeżania murów, wymiany okien i drzwi wraca do kulturalnego życia.

A co za tym idzie, zajęcia Wałbrzyskiej Szkoły Talentów będą odbywać się (nareszcie!) w cudownej scenerii. Już w tym tygodniu zapraszamy Was do udziału w zajęciach języka angielskiego z muzyką dla dzieci, a w kolejnych tygodniach ruszamy z następującymi propozycjami: fitness dance, szachy dla dzieci i dorosłych, przedszkole taneczne dla najmłodszych, zajęcia wokalne oraz nauka języka angielskiego dla dorosłych. A to dopiero miły początek!
Przybywajcie! WOK otwiera ponownie swoje (dość szerokie) drzwi dla wałbrzyszan, więc jeśli masz pomysł na nowe zajęcia zgłoś się do nas. Weźmiemy pod uwagę nawet te najbardziej oryginalne i szalone pomysły! Swoje propozycje możecie wysyłać na adres wst@wok.walbrzych.pl. Gwarantujemy, że, "…będzie pan zadowolony, małżonka będzie zadowolona, wszyscy będą zadowoleni" jak mówi Robert Górski.

Zapisy na zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 w WOK na Piaskowej Górze, telefonicznie 530 191 283 lub poprzez stronę internetową wok.walbrzych.pl/wst

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group