Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wigilia u policjantów

Środa, 18 grudnia 2019, 12:29
Aktualizacja: Czwartek, 19 grudnia 2019, 7:23
Autor: red
Wałbrzych: Wigilia u policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj w Villa Art w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego policjanci wraz z zaproszonymi gośćmi, przełamali się opłatkiem, życząc sobie pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2020 roku.

Podczas uroczystości wigilijnej życzenia funkcjonariuszom i pracownikom policji, zaproszonym samorządowcom oraz wszystkim gościom, złożył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski. Podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie i trud wkładany podczas codziennej służby w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha.

Po wysłuchaniu słów Ewangelii odczytanej przez Księdza Kapelana Jacka Biernackiego, błogosławieństwie Biskupa Diecezji Świdnickiej Jego Ekscelencji Księdza Ignacego Deca wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem. Spotkanie uwiecznił występ artystyczny dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 17 w Wałbrzychu. Najmłodsi w ramach podziękowań za wspaniały pokaz swoich umiejętności muzycznych otrzymali oczywiście paczki ze słodkościami. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście uczestniczyli we wspólnej Wieczerzy Wigilijnej.

Twoja reakcja na artykuł?

3
13%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
17%
Złości
14
61%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group