Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2890
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wigilia w placówkach podległych powiatowi

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Czwartek, 22 grudnia 2016, 7:02
Autor: red
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Za nami spotkania wigilijne z udziałem starosty i członków Zarządu Powiatu w placówkach opiekuńczych podlegających Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu.

Najpierw jednak w Walimiu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli mieszkańcy gminy Walim. Wśród zaproszonych gości byli m.in. starosta Jacek Cichura i wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski. Tłumnie przybyli goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu dzieci ze szkoły w Jugowicach, a następnie wspólnie przełamali się opłatkiem.

Tymczasem 20 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z udziałem przedstawicieli Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego. Starosta Jacek Cichura podziękował dyrektor Poradni i pracownikom za całoroczną ciężką pracę, życząc dalszych sukcesów i radości z jej wykonywania w nadchodzącym roku 2017.

Następnego dnia członkowie Zarządu wzięli udział w Wigilii zorganizowanej przez Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Walimiu. Wychowankowie wraz z opiekunami przygotowali świąteczny program artystyczny, a następnie po wzruszającym błogosławieństwie ks. proboszcza Janusza Krzeszowca, przystąpiono do wspólnej wigilijnej wieczerzy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group