Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6449
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wkrótce Festiwal Daisy

Niedziela, 26 lutego 2023, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Wkrótce Festiwal Daisy
Fot. organizatorzy
XX edycja Festiwalu Księżnej Daisy odbędzie się w dniach 20–23.04.2023 i składać się będzie z czterech dni wypełnionych wyjątkowymi projektami artystycznymi w ważnych centrach kulturalnych Wałbrzycha – Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego, na Zamku Książ w Wałbrzychu oraz w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.

Formuła Festiwalu Księżnej Daisy nawiązuje do wieloletniej tradycji zapraszania wybitnych artystów i prezentacji ich pracy w formie cyklu koncertów i pokazów teatralnych w ramach dotychczasowego Festiwalu Ensemble im. Księżnej Daisy.

Mając możliwość zaproszenia artystów z różnych dziedzin sztuki, poruszających się w różnych nurtach i kierunkach artystycznych Festiwal tworzy autentyczne miejsce spotkań dla artystów i publiczności. W swoich ramach prezentuje twórczość nawiązującą zarówno do klasyki, jak i do jazzu czy tradycji teatralnej. Najbliższa, dwudziesta już, edycja Festiwalu Księżnej Daisy to przegląd wybitnych i niejednokrotnie nagradzanych zjawisk artystycznych, które zaprzyjaźnieni Artyści z dumą zaprezentują w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
3
25%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
17%
Złości
5
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group