Niedziela, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2160
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Włamał się do sklepu. Od razu wpadł w ręce policjantów

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 10 marca 2017, 7:56
Aktualizacja: 8:29
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
8 marca bieżącego roku w godzinach nocnych, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu odzieżowego przy ulicy Aleja Wyzwolenia. Patrol, który przybył na miejsce, od razu ujął sprawcę.

8 marca bieżącego roku w godzinach nocnych, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu odzieżowego przy ulicy Aleja Wyzwolenia. Po uzyskaniu tej informacji na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy podjęli natychmiastowe działania.

Funkcjonariusze po przybyciu zastali mężczyznę, który wybił szybę w drzwiach sklepowych i z wnętrza wynosił odzież oraz inne akcesoria o wartości 1500 złotych. Wychodząc wpadł prosto na policjantów. Całość skradzionego mienia została odzyskana i przekazana właścicielce sklepu. Podczas pracy z zatrzymanym funkcjonariusze z drugiego komisariatu udowodnili mu trzy usiłowania kradzieży oraz kolejne włamanie. Sprawca łącznie usłyszał pięć zarzutów. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group