Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2340
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Własna działalność gospodarcza szansą dla aktywnych

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 lipca 2010, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: red
Pod takim właśnie hasłem Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego będzie prowadzić rekrutację do programu przeznaczonego dla osób bezrobotnych.

Od 15 do 20 lipca Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego będzie prowadziła rekrutację do projektu „Własna działalność gospodarcza szansą dla aktywnych”. Głównym celem projektu jest zmniejszenie bezrobocia poprzez stworzenie możliwości uruchomienia i prowadzenia własnej firmy.

Udział w projekcie mogą wziąć wyłącznie osoby bezrobotne zamieszkałe w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich oraz miastach do 25 tysięcy mieszkańców województwa dolnośląskiego, zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego, z wyłączeniem osób które posiadały zarejestrowaną działalność w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu oraz osoby, które nie należą do kategorii osób wyłączonych z możliwości udzielenia pomocy publicznej.

Projekt przewiduje wsparcie szkoleniowo-doradcze, przekazanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej w wysokości do 40 tys. zł, wsparcie pomostowe.

Szczegółowe informacje na temat projektu na stronie internetowej:
http://www.warr.pl/2005/index.php?s=186μ=1&m=104

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group