Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 1993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wojciech Waglewski i Bartosz Łęczycki w A’ Propos – bilety do wygrania

Niedziela, 17 października 2010, 9:46
Aktualizacja: Piątek, 22 października 2010, 12:03
Autor: red
Wałbrzych: Wojciech Waglewski i Bartosz Łęczycki w A’ Propos – bilety do wygrania
Fot. organizatorzy
W sobotę 23 października o godzinie 20.00 w wałbrzyskim klubie A’ Propos w koncercie akustycznym zaprezentują się Wojciech Waglewski i Bartosz Łęczycki. Mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie muzyczne.

Męska Muzyka zabrzmi w Klubie A' Propos. Akustyczny koncert Wojciecha Waglewskiego - gitara , śpiew i Bartosza "Boruty" Łęczyckiego - harmonijka ustna.

Wojciech Waglewski - założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie , gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Muzyk studyjny i producent wielu płyt. Współpracował z czołowymi artystami jazzowymi. Grał w takich zespołach jak "Bemibem", "Osjan", "Morawski Waglewski Nowicki Hołdys".
Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur.

Bartek "Boruta" Łęczycki - z wykształcenia socjolog (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie). Ceniony nauczyciel gry na harmonijce diatonicznej i chromatycznej. Najlepszy Harmonijkarz w Polsce 2005r. oraz 2006r. (wg Czytelników kwartalnika "Twój Blues"). Współpracował z czołówką polskich muzyków bluesowych i jazzowych (np. Jarosław Śmietana, Piotr Baron, Mateusz Pospieszalski, Marcin Masecki, Mariusz Bogdanowicz, Artur Lesicki, Jacek Niedziela, Sławek Wierzcholski, Roman Puchowski, Piotr Biskupski). Ostatnio współpracuje z muzykami wywodzącymi się z hip-hopu Fiszem i Emade. W 2007r otrzymał platynową płytę za udział w projekcie "Maleńczuk & Waglewski - Koledzy".

Mamy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na ten koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Wojciech Waglewski jest założycielem zespołu Voo Voo?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:WW.TAK lub PT.KONW:WW.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 22 października do godziny 20.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Cena smsa 1 zł + VAT (1,22 zł).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group