Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6073
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WOK z BMK

Niedziela, 24 maja 2020, 6:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 maja 2020, 8:21
Autor: red
Wałbrzych: WOK z BMK
Fot. WOK Wałbrzych
Była prezentacja Legnicy i Bolkowa, zatem czas na kolejnego partnera Bardzo Młodej Kultury – piękne miasto Wałbrzych. Słowo od zespołu WOKu poniżej.

"Jeśli zapytasz pracownika Wałbrzyski Ośrodek Kultury o ośrodek jako przestrzeń do bycia i życia, pewnie pierwsze co usłyszysz to ciężkie westchnienie. Ale nie, ono nie wynika z trudów pracy czy stresów, ale raczej jest to westchnienie pełne sentymentu, sympatii i wzruszenia. Istniejemy od przeszło 20 lat.

W ciągu tych lat zorganizowaliśmy ponad trzy tysiące imprez lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Kilka pokoleń wałbrzyszan brało udział w zajęciach artystycznych: fotograficznych, szachowych, tanecznych, muzycznych, plastycznych, teatralnych, rękodzielniczych, rekreacyjnych… Tysiące młodych ludzi odkryło tu swoje talenty i pasje. Jednak nie stoimy w miejscu. Ciągle wykluwają się nowe pomysły, projekty i inicjatywy. Kiedy świat biegnie do przodu niekoniecznie ścigamy się z nim, ale idziemy własną drogą, swoim tempem, aby jak najwięcej inspiracji, motywacji i dobrych treści zostało w nas i naszych odbiorcach. Wałbrzyski Ośrodek Kultury to ludzie, którzy go tworzą, odbiorcy naszych wydarzeń, zajęć, tancerze i muzycy Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”."

wok.walbrzych.pl

Przy okazji.
(1) Przypominamy, że czekamy na Wasze inicjatywy do 30 czerwca. Więcej o programie Bardzo Młoda Kultura na stronie firle.wroc.pl
(2) Na zdjęciu Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki, w której planujemy zrealizować II Dolnośląskie Forum Edukacji Kulturowej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group