Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WOK zachęca do aktywności

Wtorek, 1 czerwca 2021, 8:29
Aktualizacja: 8:32
Autor: JAZ
Wałbrzych: WOK zachęca do aktywności
Fot. JAZ
Wałbrzyski Ośrodek Kultury inicjuje kolejny program, który jest skierowany wprost do mieszkańców dzielnic Rusinowej i Piaskowej Góry. Nabór wniosków w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 “Zaprojektuj kulturę z WOK!” już trwa.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury ogłasza nabór wniosków w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. Suma środków przeznaczonych na realizację zwycięskich inicjatyw wynosi 22 000 złotych.

- Celem programu jest odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturalnych mieszkańców Wałbrzycha, w szczególności dzielnic Piaskowa Góra i Rusinowa, pobudzanie i wzmacnianie aktywności kulturalnej i społecznej, integracja o charakterze międzypokoleniowym i lokalnym oraz budowanie partnerskiej współpracy między mieszkańcami a Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury, służącej lepszemu wykorzystaniu potencjału kulturalnego i społecznego - mówią przedstawiciele wałbrzyskiej placówki.

Pracownicy WOK-u chcą zachęcić mieszkańców, by próbowali w ten sposób wprowadzać w życie własne pomysły.

- We wszystkim pomożemy. Pomożemy wypełnić wniosek, odpowiednio go zredagować, czy później doprowadzić całą inicjatywę do samego końca. Najciekawsze wnioski zostaną poddane konkursowi. Sami autorzy będą mogli zagłosować na jeden z nich. Dzięki temu unikniemy głosowania, w którym największe szanse będą miały wnioski osób aktywnych na profilach społecznościowych. Jedynym warunkiem w trakcie głosowania, będzie brak możliwości oddania głosu na swój projekt. Wnioski można składać do 20 czerwca. Zachęcam też do zapoznania się ze szczegółami w regulaminie konkursu - mówi Joanna Kakuba z wałbrzyskiego WOK-u.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową i uczestnictwa w konkursie, które dostępne są na stronie internetowej WOK-u.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
3
75%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group