Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3326
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wolontariusze poszukiwani

Piątek, 5 listopada 2021, 6:47
Autor: red
Wałbrzych: Wolontariusze poszukiwani
Fot. WOK Wałbrzych
30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci – takie jest hasło tegorocznego finału. Gorący wośpowy okres już się zaczyna i działamy! W Wałbrzychu mamy już zgodę na utworzenie sztabu i od 8 listopada zapisujemy chętnych wolontariuszy.

Chcesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką? Przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza – obowiązują Cię wszystkie postanowienia w nim zawarte. Zgłoś się do Sztabu, który zarejestruje Cię w bazie.

Jak się zarejestrować?

Rekrutacja online – zgłoś się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnie uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Wybierasz z listy sztab w Wałbrzychu (nasz numer: 1233). Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Tutaj sam dodajesz swoje zdjęcie lub zmieniasz na nowe w przypadku, kiedy jesteś naszym wolontariuszem od lat. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Rekrutacja w sztabie – standardowa, dotychczasowa forma – wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem lub też wypełnia ankietę i wraz ze zdjęciem swojej twarzy wysyła ją na maila wospwalbrzych@gmail.com.

Uwaga! Zdjęcie (format jpg, min. 800×600 pikseli) musi być podpisane imieniem i nazwiskiem z odsłoniętą twarzą (bez nakryć głowy) nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z np. fotografii grupowych, wakacyjnych.

Ankietę można również dostarczyć do:

Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, ul. Broniewskiego 65a (Piaskowa Góra) – od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 18.00;

Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, ul. Wysockiego 29 (na terenie Starej Kopalni) – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 18.00 (środa do 17.00);

Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00 (u opiekunów wolontariatu),

Mamy 235 miejsc, a chętnych zawsze dużo więcej. Także śpieszcie się ze zgłoszeniami! Zapisy zbieramy do 10 stycznia 2022 roku.

Musisz pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu i to on decyduje, z kim będzie pracował. Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
2
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
21%
Złości
7
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group