Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3885
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wolontariusze PSP z OI nr 26 w Domu Małego Dziecka

Czwartek, 10 stycznia 2013, 11:32
Aktualizacja: Piątek, 11 stycznia 2013, 8:31
Autor: red
Wałbrzych: Wolontariusze PSP z OI nr 26 w Domu Małego Dziecka
Fot. Joanna Madejczyk
Młodzi wolontariusze Klubu Ośmiu PSP z OI nr 26 złożyli wizytę w Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.

Uczennice: Karolina Pszeniczka, Żaneta Rykowska i Natalia Walczak z klasy 6d oraz Dorota Bułat, Julita Dul, Zuzanna Puziak, Alicja Lichorobiec i Ola Wańdoch z klasy 5d pod opieką Joanny Madejczyk i Marzeny Hrycek zawiozły podarunki, a także spędziły kilka godzin na zabawie z wychowankami placówki. W paczkach przekazano artykuły kosmetyczno-higieniczne dla dzieci i niemowląt, które zostały zakupione z pieniędzy zebranych przez wolontariuszy w ciągu całego semestru, a pochodzących głównie ze sprzedaży ciast, jabłek, itp.

Zebranie takiej sumy nie byłoby możliwe bez pomocy wszystkich kupujących, którym serdecznie dziękujemy w imieniu wolontariatu oraz obdarowanych dzieci. Dyrekcja, pracownicy i podopieczni Domu Małego Dziecka bardzo ucieszyli się z tej wizyty, dlatego planowana jest kolejna - tuż przed Dniem Dziecka.
- Mamy nadzieję, że dzięki pomocy uczniów i rodziców naszej szkoły znów będziemy mogli zawieźć wspaniałe podarunki. Serdecznie dziękujemy Dyrektor Domu Małego Dziecka oraz wszystkim pracownikom za miłą atmosferę – podsumowuje wizytę Joanna Madejczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group