Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2170
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

WORD w Wałbrzychu ma nowego MAN–a

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 8 lutego 2017, 15:49
Aktualizacja: 15:52
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w budynku szkoleniowym przy placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu został zorganizowany dzień otwarty, którego hasło brzmiało: "Poznaj naszego nowego MAN–a".

Podczas spotkania, które dedykowane było wszystkim Ośrodkom Szkolenia Kierowców i instruktorom jazdy, przeprowadzającm szkolenia i egzaminy kandydatów na kierowców z kategorią C i C+E nastąpiła prezentacja nowego MAN-a z przyczepą, który będzie służył do przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii C i C+E a także wykład poświęcony zasadom przeprowadzania tego typu egzaminów, z uwzględnieniem zasad, procedur, wymogów formalnych i stanu prawnego. Spotkanie było też okazją do dyskusji i wymiany uwag, spostrzeżeń i doświadczeń.

Nowy MAN to model TGL 12.250. Należy podkreślić, że został on specjalnie przystosowany i zabudowany do potrzeb WORD w celu przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii C i C+E, ale też przeprowadzania szkoleń i kursów, takich jak na przykład kursy w ramach kwalifikacji wstępnej, kursy ADR czy szkolenia z zakresu bezpiecznego mocowania ładunków. Korzystać z niego będą również kandydaci na instruktorów nauki jazdy i kandydaci na egzaminatorów.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~? 8-02-2017 16:50
WORD ma MANA czy ŁORD ma MENA? Jak to czytać?
~Natkanski 8-02-2017 18:16
Tyle lat placili za wynajmowanie od drewieckiego,teraz zas egzaminy zdrozeja lub frekfencja zdawalnosci bedzie marna,ktos to splacic musi
~dgdsg 10-02-2017 10:03
dgsdg
~instruktor 10-02-2017 10:04
Do Natkanski - WORD nigdy nie wynajmował ciężarówki od Drzewieckiego. Zawsze miał swoje auto. Ceny egzaminów nie ustala WORD tylko minister w drodze rozporządzenia. Co do czytania: WORD to Wojewódzki (nie Łojewódzki) Ośrodek Ruchu Drogowego, a nie ŁORD. ŁORD to program w pakiecie Office.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group