Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4475
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WOŚP bez Was nie zagra!

Czwartek, 3 grudnia 2020, 6:42
Autor: red
Wałbrzych: WOŚP bez Was nie zagra!
Fot. WOK Wałbrzych
Ostatni moment na zgłoszenia wolontariuszy. Czekamy także na fanty na licytację.

W piątek mija termin zgłoszeń wolontariuszy do wałbrzyskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
– Bez Was, bez wolontariuszy nie odbędzie się kwesta. 225 będzie kwestować, mam nadzieję, że tyle osób się zgłosi. Jeszcze trochę miejsc mamy – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Jarosław Buzarewicz zapewnia, że dla wolontariuszy przygotowane zostaną maseczki i płyny do dezynfekcji.

Kandydaci powinni wypełnić wniosek na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Niepełnoletni muszą poprosić rodzica lub opiekuna o pomoc w założeniu konta opiekuna wolontariusza.

Wałbrzyski sztab jest zarejestrowany pod nazwą #1233 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi numer 26, ulica Palisadowa 16, Wałbrzych. To ten sztab trzeba wybrać z listy.

Specjalną ankietę zgłoszeniową można pobrać także ze strony www.wok.walbrzych.pl. Po jej wypełnieniu i dołączeniu zdjęcia (format jpg, min. 800 x 600 pixeli) zgłoszenie należy odesłać na adres wospwalbrzych@gmail.com.

Kolejny krok to potwierdzenie zgłoszenia w specjalnym linku, który otrzymamy SMSesem. Uwaga – zgłoszenie nie jest jednoznaczne z rejestracją wolontariusza.

Wałbrzyski sztab czeka także na zgłoszenia od przedsiębiorców, którzy w swojej firmie chcą postawić specjalne skarbony. Mogą to być właściciele firm, punktów usługowych, sklepów, przychodni czy restauracji.

WOK czeka również na fanty, które będą licytowane w czasie styczniowego finału. Dziś wciąż nie wiadomo, jak będzie on wyglądał. Licytacje, czy w formie tradycyjnej, czy wirtualnej mają się jednak odbyć.
- Namawiamy mieszkańców Wałbrzycha, Aglomeracji Wałbrzyskiej, aby do nas, do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury przekazywali wszystko to, co można wystawić na licytacje. To mogą być pamiątki, ciekawe przedmioty czy oryginalne usługi – dodaje dyrektor WOK. - Apelujemy jednak, by przedmiotów nie dostarczać jeszcze do ośrodka. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Justyną Ryncewicz z marketingu WOK (608-449-451). Telefonicznie będą umawiane spotkania dotyczące przekazania ofiarowanych przedmiotów.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
2
25%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group