Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3908
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Wpadka na całego

Środa, 13 listopada 2019, 14:17
Aktualizacja: Piątek, 15 listopada 2019, 10:04
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Wpadka na całego
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze wałbrzyskiej drogówki, po krótkim pościgu, zatrzymali 36–letniego mieszkańca powiatu świdnickiego. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jechał skradzionym w Wiedniu samochodem a ponadto poszukiwany był do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

11 listopada funkcjonariusze ruchu drogowego, w trakcie kontroli trzeźwość kierowców jadących ul. Główną w Czarnym Borze, dali sygnał do zatrzymania kierującemu samochodem Audi na austriackich numerach. Pomimo wyraźnych sygnałów dawanych przez policjanta kierujący nie tylko nie zatrzymał się, ale ominął funkcjonariusza i przyspieszając odjechał w kierunku ul. Kamiennogórskiej. Mundurowi włączając sygnały świetlne i dźwiękowe natychmiast ruszyli w pościg. Kierujący Audi wjechał w podwórko próbując ukryć się tam przed policjantami. Tam też został zatrzymany i obezwładniony. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 36-latek jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze dokonali również oględzin samochodu, którym jechał 36-latek. Pojazd nosił wyraźne ślady włamania. Okazało się, że w tym samym dniu został on skradziony w Wiedniu. W samochodzie zabezpieczono również przedmioty służące do włamań i kradzieży pojazdów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Przed przewiezieniem do aresztu śledczego 36-latek usłyszał kolejne zarzuty- włamania i kradzieży pojazdu oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

25
78%
Cieszy
1
3%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
4
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group