Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Wpadł na Kamiennogórskiej

Środa, 31 lipca 2019, 6:47
Aktualizacja: 14:37
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Wpadł na Kamiennogórskiej
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z powiatu wałbrzyskiego każdego dnia podejmują działania mające na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy za kierownice swoich pojazdów wsiadają bez wymaganych uprawnień do kierowania oraz w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania właśnie takiego kierującego przez funkcjonariuszy doszło w Czarnym Borze. 26–latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

29 lipca policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach patrolowali rejon Czarnego Boru. Po północy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który kierował na ul. Kamiennogórskiej samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem wykazało 1,79 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto 26-letni mieszkaniec Czarnego Boru nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Przypominamy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą wysokie kary. Poza dotkliwą karą finansową sąd na podstawie Kodeksu karnego może orzec długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a nawet zastosować karę pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

9
75%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group