Czytających: 9144

Wałbrzych: Wreszcie wygrali

Niedziela, 8 listopada 2020, 7:53
Aktualizacja: 7:58
Siatkarze KPS Chełmiec Wałbrzych w meczu II ligi siatkówki pokonali 3–0 Ikara Legnica.

Dotychczas naszym siatkarzom w lidze wiodło się dość kiepsko i wygrana z Ikarem była im bardzo potrzebna. Już w pierwszym secie widać było dużą chęć odniesienia zwycięstwa i przełożyło się to na skuteczną grę wałbrzyszan, którzy bardzo szybko odskoczyli z wynikiem i nie pozostawili złudzeń Ikarowi, kto w tym dniu jest lepiej dysponowany. Pierwszy set padł łupem Wałbrzycha do 17. W drugiej partii goście zaprezentowali się nieco lepiej, ale to wciąż było za mało na rozpędzonych zawodników Chełmca, którzy wygrali do 20. Trzeci set okazał się ostatnim i znów widać było w nim wyższe umiejętności naszych graczy, którzy wygrali partię do 16.

Chełmiec Wałbrzych - Ikar Legnica 3-0 (25-17, 25-20, 25-16).