Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 4021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wrocławianin w szpitalu

Poniedziałek, 1 marca 2021, 10:46
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Wrocławianin w szpitalu
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci "drogówki" objęli szczególnym nadzorem przejścia dla pieszych w Wałbrzychu oraz całym powiecie wałbrzyskim. Działaniami przeprowadzone zostały w szczególności na drogach o dwóch lub trzech pasach ruchu w jednym kierunku i w miejscach, w których występuje duże natężenie ruchu pojazdów. Niestety, w tym dniu w Wałbrzychu doszło do dwóch zdarzeń właśnie z udziałem pieszych, którzy znajdowali się już na tzw. „zebrze”.

Do pierwszego z nich doszło 26 lutego przed godziną 8:00 na przejściu dla pieszych przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu, gdzie 55-letni mieszkaniec naszego miasta nie zauważył 8-latka, który wszedł już na jezdnię i kierowca potrącił małoletniego. Na szczęście młodemu wałbrzyszaninowi nic się nie stało, dlatego mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 złotych i 10 punktami karnymi. 55-latek był trzeźwy.

Poważny wypadek miał miejsce tego samego dnia wieczorem przed godziną 18:00 na przejściu dla pieszych przy ul. Sikorskiego w Wałbrzychu. 33-letnia mieszkanka Głuszycy, jadąc samochodem osobowym, nie zauważyła przechodzącego przez jezdnię 58-letniego wrocławianina i przodem kierowanego przez siebie pojazdu potrąciła mężczyznę. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierującej samochodem, w związku z doprowadzeniem do zdarzenia, funkcjonariusze odebrali prawo jazdy za pokwitowaniem. Zatrzymali również dowód rejestracyjny za uszkodzenia pojazdu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 33-latka była trzeźwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
18%
Smuci
2
18%
Złości
6
55%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group