Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8461
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jabłów: Wsparcie dla pogorzelców z Jabłowa

Czwartek, 9 lutego 2023, 10:29
Autor: red
REGION, Jabłów: Wsparcie dla pogorzelców z Jabłowa
Fot. PSP Wałbrzych
W nocy 6 lutego 2023 roku w jednym z budynków w Jabłowie doszło do pożaru. Pożaru, który odebrał starszej kobiecie wszystko.

Pozostało jej tylko to co miała na sobie w chwili gdy musiała opuścić w pośpiechu swój dom, aby ratować życie. Całe szczęście nie doznała żadnych strat fizycznych, ale znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Dlatego rodzina zdecydowała się utworzyć zbiórkę i wyjść z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie dla poszkodowanej przez los kobiety.

- Moja teściowa Regina otrzymała lokum zastępcze, które ma stać się jej domem. Niestety, potrzeb jest ogrom… Aby teściowa mogła prowadzić godny byt, konieczne będzie wyposażanie mieszkania oraz zakup wielu najpotrzebniejszych przedmiotów użytku codziennego. To wszystko będzie wiązało się z wysokimi kosztami. My sami oczywiście zrobimy wszystko co będzie w naszej mocy, by ją wesprzeć, ale będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, która nam to ułatwi - pisze pani Justyna, synowa poszkodowanej kobiety.

Na stronie: szczytny-cel.pl jest zbiórka zatytułowana: "Wsparcie dla Reginy Skały po pożarze w Jabłowie" i tam każdy może wpłacić dowolną sumę, która wesprze kobietę.

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
57%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group