Niedziela, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2195
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

WSSE Invest – Park i Prospect Publisher zapraszają na pierwsze Targi Usług Outsourcingowych Wałbrzych

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 20 marca 2014, 11:22
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już w najbliższy piątek – 21 marca na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest–Park” odbędą się Targi usług outsourcingowych B2B, dedykowane usługom outsourcingowym dla biznesu. Spotkanie jest pierwszym z cyklu eventów, które odbywają się na terenie trzech miast – Wałbrzycha, Gdańska i Łodzi.

Cykl targów dedykowany jest tym przedsiębiorcom, którzy korzystają z usług outsourcingowych bądź świadczą tego typu usługi. Współorganizatorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park”, jedna z najdynamiczniej rozwijających się specjalnych stref ekonomicznych, we współpracy z firmą Prospects Publisher. Pierwsze spotkanie, odbędzie się 21 marca w budynku WSSE INVEST-PARK CENTER, przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.

Targi mają dość nietypową formułę – połączenie części wystawienniczej z debatami przybliży uczestnikom wydarzenia, rynek outsourcingu na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Eksperci biorący udział w panelach dyskusyjnych, w swoich wystąpieniach zdiagnozują obecną sytuację na polskim rynku, wskażą możliwe drogi rozwoju oraz podzielą się przykładami dobrych praktyk z własnego doświadczenia.

W części merytorycznej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przedstawiciele biznesu. W panelu uczestniczyć będzie także gość specjalny Armand Angeli - współzałożyciel i prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu.

Wśród wystawców targowych, swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące usługi z dziedziny HR, obsługi kadr, call centre, usług prawnych czy też oferujące outsourcing spedycyjny.

Uczestnicy targów, będą mieli możliwość nie tylko poznać potencjalnych partnerów ze swojego regionu, ale będą mogli również skorzystać z konsultacji z przedstawicielami firm outsourcingowych. Dodatkowo, podczas targów, odbędą się warsztaty o tematach:
- Planuj, Kupuj, Sprzedawaj, Integruj, Oszczędzaj – jedna platforma – wiele możliwości
- Zmiana na przykładzie outsourcingu kadrowo-płacowego
- Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać więcej? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu

Wszystkie warsztaty są bezpłatne dla uczestników targów.

Więcej informacji o targach oraz rejestracja udziału w spotkaniach, dostępna jest na stronie: www.b2btargi.com.pl. Udział w targach jest bezpłatny.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group