Niedziela, 28 czerwca

Wygrana świdniczanek

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Nietypowo, bo w poniedziałek, w Hali "Wałbrzyskich Mistrzów" zobaczyliśmy spotkanie Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych siatkówki kobiet.

W meczu 8 kolejki siatkarki MKS-u Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, podopieczne trenera Kacper Jesiołowskiego, na własnym parkiecie podejmowały zespół naszego bliskiego sąsiada - MKS IgnerHome Volley Świdnica

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - IgnerHome Volley Świdnica 0:3 (18:25, 13:25, 19:25).

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka