Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2881
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę

Piątek, 29 maja 2015, 12:11
Autor: red
Wałbrzych: Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę
Fot. organizatorzy
W niedzielę 31 maja w godzinach 17:00 – 18:30 na stadionie przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu z okazji Dnia Dziecka odbędą się pokazy kaskaderskie.

Wszystkie bilety w cenie 10 zł - kasa czynna od godziny 16:00 na stadionie.

Streets Owners, czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie...

Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts - wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd.

Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego, główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group