Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 2621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Wyjątkowy Dzień Kobiet? Tylko w powiecie wałbrzyskim!

Środa, 4 marca 2020, 9:30
Aktualizacja: Czwartek, 5 marca 2020, 8:59
Autor: red
powiat wałbrzyski: Wyjątkowy Dzień Kobiet? Tylko w powiecie wałbrzyskim!
Fot. organizatorzy
Już w najbliższą niedzielę – 8 marca, obchodzimy ważny dzień – Dzień Kobiet. Jest to czas, w którym szczególnie doceniamy wszystkie panie wokół nas. Czas miłych gestów, dobrych słów, pięknych bukietów i wspólnego świętowania.

Każda kobieta jest wyjątkowa. Daje życie, troskę, cierpliwość, delikatność, ale i niezmierzoną siłę. Dbałość o najbliższych, o rodzinę, o swoje otoczenie, zaangażowanie w pracę zawodową - możemy podziwiać u kobiet każdego dnia. Kobiety doskonale łączą wiele ról - wypadając w każdej z nich profesjonalnie i w każdą z nich wkładając całe serce.

Pokażmy tego dnia jak bardzo cenimy obecność kobiet w naszym życiu. Naszych mam, żon, córek, sióstr, przyjaciółek, sąsiadek, koleżanek z pracy. Doceńmy jak wiele dobra wnoszą w naszą codzienność. W podziękowaniu za to, że są, Dzień Kobiet niech będzie niezapomnianym dniem dla każdej kobiety. Świętujmy go razem - z wdzięcznością i radością!

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego serdecznie zaprasza na Powiatowy Dzień Kobiet - wielkie wydarzenie w powiecie wałbrzyskim! Starosta Wałbrzyski - Krzysztof Kwiatkowski złoży najlepsze życzenia przybyłym Paniom.

Zapraszamy kobiety - ale również i mężczyzn, którzy zechcą z nami uczcić ten Dzień i towarzyszyć Paniom, aby miały świadomość, że na Panów zawsze mogą liczyć.

Gwarantujemy świetną zabawę z zespołem Ewenement, poczęstunek i wyjątkowe grono gości.

Powiatowy Dzień Kobiet odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 8 marca 2020 o godzinie 17.00 w Hotelu Camelot w Szczawnie – Zdroju. Wstęp wolny. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: d.szmulik@powiatwalbrzyski.pl lub telefonicznie pod numerem: 74 84 60 608 do czwartku – 5 marca. Zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
22%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
5
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group