Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3722
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wyjazdy naszych drużyn

Piątek, 20 stycznia 2017, 14:17
Aktualizacja: 14:18
Autor: PAW
W IV kolejce Zina III ligi kobiet, nasze seniorki zmierzą się w kolejnym meczu wyjazdowym z liderem rozgrywek – AZS AWF Wrocław, który w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki.

Będzie to pierwszy z dwumeczu z wrocławskimi ekipami, bowiem za tydzień na własnym parkiecie podejmować będziemy AZS UP Wrocław. Kadetki natomiast czeka ostatni mecz ligowy w sezonie 2016/17.
- Jedziemy do Wrocławia bez kompleksów i chociaż rywalki to zespół złożony w większości ze studentek znacznie starszych, mających większe ogranie ligowe zatem są faworytkami, to uważam , że ogromna praca wykonana na treningach zacznie wreszcie procentować i znajdzie przełożenie nie tylko na ambitną postawę. Wierzę mocno w dziewczyny bo z każdym meczem widać poprawę w grze , zdobywają cenne doświadczenie , stać drużynę na kolejne dobre spotkanie .Chcemy sprawić sobie oraz kibicom
niespodziankę zdobywając kolejne punkty, także w meczach wyjazdowych.” -powiedział trener Jacek Kurzawiński.

Początek spotkania o godzinie. 18:00 – Wielofunkcyjna Hala Sportowa ul. Paderewskiego 35 Wrocław

Ostatni mecz w sezonie 2016/17 czeka również nasze kadetki, podopieczne Fabiana Kurzawińskiego jadą do Brzegu Dolnego zmierzyć się z miejscowym Rokitą. Kadetki w poprzednich zmaganiach zapewniły sobie 10 pozycję (w gronie 13 drużyn na Dolnym Śląsku) , mecz ten zatem nie będzie miał większego wpływu na klasyfikację końcową. Początek meczu o godzinie 11:00 – hala LO ul. Wilcza 10 Brzeg Dolny.

W niedzielę swój mecz (również na wyjeździe) rozegrają juniorki. Do rywala zza miedzy, MKS Polonii Świdnica, wybierają się podopieczne Jacka Kurzawińskiego. Dla naszych dziewcząt będzie to również ostatni mecz sezonu juniorskiego 2016/17, aby myśleć o zdobyciu medalu liczymy tylko na zwycięstwo (najlepiej za 3 punkty) i porażkę Tygrysów Strzelin z Piastem Głogów. Szanse matematyczne ale dopóki piłka w grze… Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w hali przy ul. Galla Anonima 1a w Świdnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group