Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 3230
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Książu

Niedziela, 23 czerwca 2019, 6:30
Aktualizacja: 11:01
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Książu
Fot. Robert Bajek
Od wczoraj na terenie hipodromu Stada Ogierów „Książ” trwa XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, zorganizowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wystawę można odwiedzić również w dniu dzisiejszym. Wstęp wolny.

Na wystawie można zobaczyć zarówno zwierzęta hodowlane: konie, kuce, krowy, owce, kozy, króliki, przepiórki, kaczki, gęsi, kury, gołębie różnych ras, jak również różnego rodzaju i przeznaczenia maszyny rolnicze i ogrodowe. Można też uzyskać wiele cennych informacji dotyczących hodowli, żywienia i pielęgnacji zwierząt. Nie brakuje dobrej muzyki, stoisk gastronomicznych, animacji dla najmłodszych i wielu stoisk z roślinami, akcesoriami jeździeckimi, ozdobami, produktami pszczelimi, serami, wędlinami, przetworami, sokami i produktami do żywienia zwierząt.

W ramach wystawy zaplanowano ocenę zwierząt hodowlanych, pokazy najlepszych, nagrodzonych przez sędziów zwierząt, konkurs młodego hodowcy, pokazy zaprzęgów konnych i widowiskowy pokaz strzyżenia owiec. W planach wystawy znalazły się też prezentacje firm rolniczych, konkursy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a także wykłady, prelekcje i prezentacje dotyczące hodowli zwierząt.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group