Czytających: 4349

Wałbrzych: Z pozytywnym skutkiem

Wtorek, 17 stycznia 2023, 9:38
Młodzieżowe drużyny siatkarskiego KPS–u Chełmca mają za sobą weekendowe granie.

Drużyna juniorów młodszych pokonała w błyskawicznym stylu SKFiS Kudowiankę Kudowa-Zdrój 3:0 (25:8, 25:9, 25:16).

Godzinę potrzebowali juniorzy trenera Tomasza Botwiny by w rewanżu potwierdzić wyższość nad @DOFU Bielawianka Bester Bielawa. Gospodarze postawili się w pierwszym secie, ale po uspokojeniu gry, pozostała część meczu była już pod kontrolą czarno-zielonych. Wygrywamy 3:0 (25:23, 25:16, 25:10).

Słodko-gorzki turniej młodziczek. Drugi weekend z rzędu gramy we własnej hali notując: wygraną 2:0 z UMKS Volley Głogów i porażkę 0:2 z Klub Sportowy "Olimpia" w Jaworze. Pierwszy mecz to koncert podopiecznych trenera Macieja Leńskiego, natomiast w drugim po emocjonującej końcówce pierwszego seta inicjatywę przejęła Olimpia. Szkoda tego spotkania, w ostatnim cyklu walczymy o powrót do 1. ligi i każde zwycięstwo jest na wagę złota.