Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4945
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z Toyotą Gwarek zmienia się dla dzieci

Niedziela, 17 kwietnia 2022, 7:36
Autor: Bartłomiej Nowak
Wałbrzych: Z Toyotą Gwarek zmienia się dla dzieci
Fot. Bartłomiej Nowak
Trwa renowacja obiektu Gwarka Wałbrzych przy ulicy Jagiellońskiej. W czwartek oddano długo wyczekiwany przez młodych piłkarzy i piłkarki małpi gaj, który sfinansowano dzięki Funduszowi Toyoty „Dobre pomysły zmieniają nasz świat”.

Zakończył się kolejny etap renowacji przeżywającego drugą młodość obiektu przy ulicy Jagiellońskiej. Jak wspomnieliśmy, w czwartek oddano do dyspozycji młodych reprezentantów Gwarka oraz Diamentu Wałbrzych oddano małpi gaj. W imieniu sponsora, czyli Funduszu Toyoty „Dobre pomysły zmieniają nasz świat”, uroczystego otwarcia placu zabaw dokonał Grzegorz Kruszyński, prezes Fundacji Edukacji Europejskiej.

- Wykonaliśmy kolejny milowy krok, który pozwoli nam wejść na wyższy poziom naszej działalności i na pewno pozytywnie wpłynie na koordynację ruchową dzieci. Czas realizacji projektu nie był może zbyt imponujący, ale warto było czekać, bo naszym zdaniem efekt jest piorunujący. Mimo pandemii czy galopujących cen postawiliśmy na swoim, dzięki czemu nasze najmłodsze Orły mogą śmiało i bezpiecznie korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw -, poinformował Łukasz Prugar, prezes Gwarka.

Jak dodał, pomysł udało się zrealizować dzięki Toyocie, ale również darczyńcom, którzy przekazali niemal 50 ton piasku, czy zawodnikom z drużyn młodzika, trampkarza i juniorzy, którzy włożyli ogrom pracy w budowę małpiego gaju oraz boiska do beach soccera.

Twoja reakcja na artykuł?

10
83%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group