Poniedziałek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z voucherem do Zamku

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 marca 2020, 12:31
Aktualizacja: Środa, 25 marca 2020, 8:17
Autor: red
Fot. organizatorzy
Z voucherem turystycznym odwiedź Zamek Książ po kwarantannie!

Do Vouchera Turystycznego dołączył Zamek Książ w Wałbrzychu oferując zakup biletu na dzienne zwiedzanie Zamku i zwiedzanie Palmiarni. Tym samym największa atrakcja Dolnego Śląska stałą się jednym z pierwszych obiektów, które dołączyły do akcji Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Voucher będzie można wykorzystać po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.

Akcja promocyjna pn. „Voucher Turystyczny” zorganizowana została przez Dolnośląską Organizacja Turystyczną. Jej celem jest wsparcie branży turystycznej poprzez sprzedaż voucherów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.

Oferta Zamku Książ w Wałbrzychu pojawiła się już w odpowiedniej kategorii na stronie www.voucherturystyczny.pl. Całą akcję wspiera Marszałek Województwa Dolnośląskiego, a działania promocyjne będą realizowane przy wsparciu Samorządu Wojewódzkiego. Oferta jest skierowana do wszystkich podmiotów działających w branży turystycznej na Dolnym Śląsku.
- Do udziału w akcji zachęcamy członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Zamek Książ w Wałbrzychu gdzie mieści się także siedziba LOT AW zdaje sobie sprawę, że w tak trudnych czasach, które to branża turystyczna, hotelarska i gastronomiczna odczuwają najbardziej, ważne jest społeczne, regionalne wsparcie – wyjaśnia Anna Żabska prezes zarządu Zamku Książ w Wałbrzychu oraz prezes LOT AW.

Z przygotowanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu oferty możemy się dowiedzieć jak wyjątkowe atrakcje czekają na stęsknionych za normalnością i zmęczonych kwarantanną.

Dodatkowo do ofert voucher turystyczny Zamek Książ w Wałbrzychu zgłosił także bilet Explore Wałbrzych (cztery najważniejsze atrakcje miasta: Zamek Książ, Palmiarnia, Stara Kopalnia, Muzeum Porcelany), który jest ważny przez cały rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
17%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~olo 24-03-2020 14:40
Branża turystyczna niech sie martwi o zdrowie tak jak reszta społeczeństwa , bo wirus jest straszny i potrafi przenieś na inny świat nie jednego , a zamek stoi wieki i przeżyje kolejne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group