Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4602
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z wiatrówki do sąsiadki

Wtorek, 23 listopada 2021, 9:21
Autor: red
Wałbrzych: Z wiatrówki do sąsiadki
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali bezpośrednio po zgłoszeniu 47–letniego mieszkańca naszego miasta, który groził swoim sąsiadom. Mężczyzna do popełnienia przestępstwa w stosunku do jednej z pokrzywdzonych użył nawet wiatrówki, kierując lufę pistoletu w jej kierunku.

W poprzedni czwartek przed południem funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że 47-letni lokator jednego z budynków przy ul. Andersa w Wałbrzychu od dłuższego czasu terroryzował sąsiadów i groził im pozbawieniem życia, a oni obawiają się o swoje zdrowie. Podejrzany podczas wymiany zdań z jedną z pokrzywdzonych, dodatkowo w jej kierunku skierował broń w postaci wiatrówki. Nie strzelił, ale sytuacja ta wyglądała bardzo groźnie.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci pierwszego komisariatu już po chwili byli na miejscu i w toku wykonanych czynności ostatecznie zatrzymali agresywnego mężczyznę. Zabezpieczyli również broń, z której 47-latek miał grozić kobiecie. Teraz odpowie on za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do innych osób, wzbudzając w nich obawę, że groźby te zostaną spełnione. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Sąd po przeanalizowaniu zebranego w sprawie materiału dowodowego zdecydował o dwumiesięcznym areszcie dla sprawcy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
8
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group