Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 8942
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za nami casting

Wtorek, 7 marca 2023, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Za nami casting
Fot. WOK Wałbrzych
Za nami casting tegorocznej edycji konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Na naszej scenie w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze zaprezentowali się utalentowani mieszkańcy całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. W sumie zgłosiło się czterdziestu uczestników.

Na scenie mieliśmy wokalistów, zespoły, tancerzy, instrumentalistów czy osobę recytującą wiersz. Casting do tegorocznej edycji konkursu cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

W tym tygodniu poznamy finalistów konkursu. To oni będą mogli się zaprezentować w czasie Dni Wałbrzycha na dużej scenie. Wówczas poznamy także zwycięzców konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Listę finalistów opublikujemy już dziś – 7 marca 2023 o godzinie 12.00.

Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych – ufundowaną przez prezydenta Wałbrzycha, doktora Romana Szełemeja. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, artykuł o zwycięzcy w Panoramie Wałbrzyskiej i Tygodniku 30 minut, czy wyjazd do Hanoweru na Polonijny Festiwal Kultury „Dźwięki, które łączą”. W kategorii wiekowej do 12 lat przewidziane są nagrody rzeczowe.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group