Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Dziećmorowice: Za nami Festyn Rodzin Policyjnych, który odbył się w Dziećmorowicach z okazji Dnia Dziecka

Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 8:33
Aktualizacja: 12:40
Autor: red
REGION, Dziećmorowice: Za nami Festyn Rodzin Policyjnych, który odbył się w Dziećmorowicach z okazji Dnia Dziecka
Fot. KMP Wałbrzych
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wałbrzychu zorganizował w minioną sobotę w Dziećmorowicach w ramach Dnia Dziecka Festyn Rodzin Policyjnych. Najmłodsi, ale także i dorośli, mieli okazję miło spędzić czas biorąc udział w różnego rodzaju grach i zabawach.

Do dyspozycji uczestników przygotowana została strzelnica. Każdy pod okiem profesjonalistów mógł oddać strzał z wiatrówki oraz łuku. Imprezę wsparli także strażacy z Wałbrzycha i Dziećmorowic, wałbrzysko-kłodzka grupa GOPR oraz wałbrzyski oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także policjanci z Legnicy.

Dla dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali szereg atrakcji muzycznych, zabawy oraz konkursy z nagrodami, które osobiście wręczał Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski. Najmłodszym czas umilała maskotka policyjna Komisarz Lew. Podczas tegorocznego festynu pogoda dopisała, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także dmuchany zamek oraz zjeżdżalnia. Wszyscy dorośli mieli okazję zmierzyć się w konkurencji „Strongman”. Z okazji zbliżającego się Święta Policji wśród uczestników rozlosowane zostały wczasy na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Udział w imprezie wzięło blisko 300 osób.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group