Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4458
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za nami warsztaty fotograficzne

Wtorek, 18 maja 2010, 14:20
Aktualizacja: 19:42
Autor: red
Wałbrzych: Za nami warsztaty fotograficzne
Warsztaty odbywają się cyklicznie
Fot. Urząd Miasta w Wałbrzychu
Grupa fotografów z Czech i Polski wzięła udział w kolejnych warsztatach fotograficznych, które odbyły się w naszym mieście.

To już drugie i ostatnie warsztaty, które zostały zorganizowane w Wałbrzychu w ramach projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej POWT: „Wałbrzych - Hradec Kralove, miasta kultury”. Tym razem tematem warsztatów był portret w architekturze i przyrodzie.

Uczestnicy wzięli udział w zajęciach teoretycznych, na których uczyli się, jak wykorzystać lampy błyskowe i studyjne oraz jak umiejętnie ustawić parametry aparatu. Grupa uczyła się również, jak umiejętnie operować oświetleniem studyjnym, błyskowym oraz światłem zastanym.

Na zajęciach praktycznych, dla których tłem były wnętrza Starej Kopalni i Palmiarni w Wałbrzychu, do zdjęć pozowały profesjonalne modelki. Plan warsztatów był dość napięty i tuż po kolacji uczestnicy udali się na wałbrzyskie Juvenalia, aby doskonalić swoje umiejętności fotografowania.

W trakcie koncertu fotograficy mogli wejść do sektora przeznaczonego dla występujących artystów i na scenę, dzięki czemu mogli tworzyć ciekawe fotoreportaże.

Podczas ostatniego dnia warsztatów grupa wędrowała po Górach Wałbrzyskich. Następne i zarazem ostatnie warsztaty odbędą się Hradcu Kralove w dniach 25-27 czerwca 2010 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group