Niedziela, 28 czerwca

Za nami Wieczór Kabaretowy na WITOLDZIE

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W sobotę 19 listopada w Centrum Kulturalno–Kongresowym „Witold” wystąpił Kabaret REWERS.

Boguszowska publiczność miała okazję bawić się przy premierowym programie tej zielonogórskiej grupy. Na scenie zaprezentowali się utalentowani i błyskotliwi kabareciarze, którzy z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentowali sprawy społeczne oraz absurdy życia codziennego. Rewers to na mapie kabaretowej Polski grupa nowa, a zarazem doświadczona. Jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz i Macieja Wojciechowskiego.

Podczas występu w Szybie WITOLD kabareciarzy oklaskiwała tłumnie zgromadzona publiczność, sala wręcz pękała w szwach, a humor wszystkim dopisywał. Skecze grupy Rewers wywoływały prawdziwe salwy śmiechu, a program pt. „Metamorfoza teściowej” niejednego widza doprowadził do płaczu - ze śmiechu oczywiście.

Blisko dwugodzinny program kabaretowy zakończył się kilkoma bisami oraz gromkimi oklaskami rozbawionej widowni. Na pożegnanie zielonogórscy artyści otrzymali gadżety promocyjne gminy Boguszów-Gorce oraz Szybu WITOLD.

Organizatorzy koncertu: Centrum Kulturalno-Kongresowe WITOLD, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Współpraca: Miejska Biblioteka-Publiczna-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka