Wtorek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 1542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za oknem wciąż zima, a w bibliotece w Gorcach zapachniało już świętami

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 21 marca 2013, 13:39
Autor: red
Fot. użyczone
W poniedziałek 18 marca w godzinach popołudniowych w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie – Gorcach zrobiło się bardzo świątecznie.

Wszystko za sprawą wernisażu wystawy wielkanocnego rękodzieła pn. „Wielkanocne cuda i cudeńka”, podczas którego podziwiać można było prace wykonane przez panie z „Klubu Igiełka” działającego w bibliotece w Gorcach oraz członkinie „Klubu Rękodzieła” z Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

W holu biblioteki odbył się także kiermasz wielkanocnych ozdób. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się palmy świąteczne, pisanki wykonane metodą wstążeczkową, frywolitki, kartki świąteczne oraz inne rękodzielnicze cuda. Dodatkową dekorację stanowiły pięknie wyplecione ratanowe kosze, które na tą okazję przygotowali podopieczni z grupy wikliniarskiej prowadzonej przez dyrektora MBP-CK Elżbietę Gajewską.

Spotkanie stało się także okazją do skosztowania pysznych wielkanocnych ciast i ciasteczek. W blisko trzygodzinnej imprezie licznie udział wzięli mieszkańcy Boguszowa-Gorc, a swoje prace wystawiło blisko dwadzieścia utalentowanych pań, którym nieobce są tajniki rękodzieła artystycznego.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~oooo 22-03-2013 21:39
Gratuluję Paniom Talentu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group