Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zabytkowe pojazdy ponownie przemierzały nasz region

Niedziela, 6 sierpnia 2017, 8:28
Aktualizacja: 10:28
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zabytkowe pojazdy ponownie przemierzały nasz region
Fot. Robert Bajek
W dniach od 4 do 6 sierpnia zorganizowano V Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych. Do Rajdu przystąpiło 39 załóg.

Zorganizowany przez Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych to największa w naszym regionie i jednocześnie jedna z największych w Polsce impreza skupiająca miłośników starych pojazdów z Polski, Niemiec i Czech. Impreza ma na celu integrację środowiska miłośników pojazdów zabytkowych, promowanie turystycznych walorów naszego regionu a także popularyzowanie historii motoryzacji i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Do Rajdu dopuszczone zostały pojazdy, których wiek wynosił co najmniej 25 lat i których od 15 lat już się nie produkuje.

Podczas tegorocznej edycji dla uczestników zaplanowano trzyetapową trasę o długości przeszło 60 kilometrów, oraz konkursy - zarówno sprawnościowe jak i konkursy z wiedzy o historii motoryzacji. Oprócz zmagań i rywalizacji przygotowano też program zwiedzania zabytków naszego regionu i tradycyjny konkurs elegancji a zakończeniem Rajdu był Bal Komandorski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prezentacji pojazdów biorących udział w V Międzynarodowym Wałbrzyskim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych, która odbyła się w wałbrzyskim Rynku, gdzie zlokalizowana była meta Rajdu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group