Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4444
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zachłanny kurier

Środa, 2 lutego 2022, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Zachłanny kurier
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie naszego miasta 35–latek został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Mężczyzna w drugiej połowie stycznia tego roku przywłaszczył sobie dwie z powierzonych mu do rozwiezienia paczek, a kilka dni później to samo zrobił z odebraną od klienta gotówką.

Pracownik firmy kurierskiej próbował zrobić sobie z tego procederu stałe źródło utrzymania. Najpierw 21 stycznia nie dowiózł do klientów paczek pocztowych, gdzie wartość strat łącznie oszacowana została na ponad 6,5 tysiąca złotych, a 25 stycznia przywłaszczył sobie gotówkę w kwocie ponad 650 złotych. Mienie oraz pieniądze zamiast trafić do kontrahentów, po prostu zniknęły.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu przy ul. Pocztowej w Wałbrzychu przez policjantów pierwszego komisariatu, którzy prowadzili w tej sprawie czynności operacyjne. Przestępcą okazał się 35-latek. Podejrzany usłyszał już zarzuty i stanie teraz przed sądem. Za przywłaszczenie powierzonego mu mienia mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
7
44%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
13%
Złości
5
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group