Marciszów: Zagłębie remisuje w Marciszowie

Poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:36
Aktualizacja: 9:42
Autor: Przemek Kaczałko
Piłkarze Bobra Marciszów rozegrali kolejny mecz towarzyski przed zbliżającym się sezonem. Tym razem na własnym obiekcie podejmowali ekipę Zagłębia Wałbrzych.

Prowadzenie objęli goście (strzelcem zawodnik testowany), jednak Bóbr szybko wyrównał (gol Siemaszki). W 20. minucie Macura trafił na 1:2 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Następnie wyrównali gospodarze (ponownie Siemaszko, 52. minuta) i na 10 minut przed końcem Zagłębie za sprawą Pawełka po raz trzeci prowadziło. Jak się okazało, w końcówce - z rzutu karnego wynik na 3:3 ustalił Adamczyk.

Bóbr Marciszów - GKS Zagłębie Wałbrzych 3:3 (1:2)

Bóbr: Pikus - Legat, Maćkowiak Marek, Gryga, Bielicz, Sekuła Filip, Siemiaszko, Miturski, Wowk, Adamczyk, Suhaka oraz Wawrzyniak, Sekuła Jakub.

Zagłębie: Fonfara – Górecki, Kostko, Borcoń, Macura, Janiszewski, testowany, Pawełek, Mlostek, testowany, testowany oraz Gileta, Makowski, Obrycki, Wojciechowski, Bukin, Pawlak, testowany.