Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 2689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zagłosują na projekty

Niedziela, 3 maja 2020, 8:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 maja 2020, 8:51
Autor: opr. PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Zagłosują na projekty
Fot. UM Boguszów–Gorce
W dniach 5–22 maja część mieszkańców gminy Boguszów–Gorce weźmie udział w głosowaniu na projekty złożone w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

W dzielnicy Gorce mieszkańcy mogą wybrać spośród dwóch projektów. Pierwszy zatytułowany "Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez doposażenie w odzież ochronną jednostkę OSP Gorce". Projekt opiewa na nieco ponad 42 tysiące złotych. Drugi ze wspomnianych projektów nosi nazwę "Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Gorcach" i wyceniono jego koszt na również nieco ponad 42 tysiące złotych.

Zgodnie z regulaminem Budżetu Obywatelskiego, bez konieczności głosowania do realizacji zatwierdzono dwa projekty w dzielnicy Boguszów: "Na straży bezpieczeństwa - nowy sprzęt dla OSP Boguszów" - 30 tys. zł oraz "Zielona klasa - czyli powstanie zielonej klasy zewnętrznej na terenie szkoły podstawowej w Boguszowie-Gorcach" - 30 tys. zł. Podobna sytuacja ma miejsce w dzielnicy Kuźnice, gdzie do realizacji przyjęto projekt zatytułowany "Strefa wypoczynku dla uczniów PSP nr 6 w Boguszowie-Gorcach". Jednocześnie informujemy, że w dzielnicy Stary Lesieniec nie został zgłoszony żaden projekt.

Na projekty w dzielnicy Gorce mogą głosować osoby, które ukończyły 18 rok życia. Lista miejsc, gdzie można pobrać karty do głosowania, znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
75%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group