Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Zajęcia wakacyjne z CK–MBP w Głuszycy

Wtorek, 19 lipca 2016, 11:52
Autor: red
REGION, Głuszyca: Zajęcia wakacyjne z CK–MBP w Głuszycy
Fot. organizatorzy
Ponad setka dzieci z terenu Gminy Głuszyca uczestniczyła w dwutygodniowych zajęciach wakacyjnych zorganizowanych w głuszyckim Centrum Kultury wraz ze świetlicami wiejskimi w Kolcach, w Sierpnicy, w Głuszycy Górnej i w Grzmiącej.

Uczestnicy zajęć brali aktywny udział w warsztatach, wycieczkach, zabawach profilaktycznych i sportowych oraz w grze terenowej pod nazwą „NIE NAŁOGOM!”.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów „Teatru na Bruku” z Wrocławia – Bogdana Michalewskiego i Katarzynę Biszko. Dla dzieci zorganizowano także wycieczki do Minieurolandu w Kłodzku, do Muzeum Porcelany w Wałbrzychu oraz do Dom Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śl.
- Do wspólnych zabaw sportowo-plastycznych zaprosiliśmy wolontariuszy: Dirseo Pasha z Albanii, Woo Ching Tung z Hong-Kongu oraz Aica Durana z Filipin, a także Grzegorza Orłowskiego - dyrektora MCK w Mieroszowie oraz Mateusza Steca i Łukasza Łabiaka, którym serdecznie dziękujemy za zorganizowanie ostatniego dnia zajęć - mówi Monika Rejman , dyrektor CK-MBP w Głuszycy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group